O nas

Fabryka mebli Woodica

Made of Wood Group jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnią rodzinną tradycją. Firma mieści się w Świnnej Porębie. Najlepsza jakość drewna, solidność wykonania oraz nowoczesne zaplecze techniczne pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości produkowanych przez nas mebli, które cieszą się zainteresowaniem najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno meble sosnowe, charakteryzujące się bogatą kolorystyką i różnorodnością wzorów, jak również ekskluzywne meble brzozowe o nowoczesnym wzornictwie. Wszystkie nasze produkty oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej. Na życzenie Klienta zapewniamy także usługi dodatkowe, takie jak transport czy profesjonalny montaż. Realizujemy również zamówienia na meble nietypowe, zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych Klientów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty mebli drewnianych?

Drewno to produkt całkowicie naturalny, dlatego meble wykonane z litego drewna mają korzystny wpływ na zdrowie. Ponadto, meble drewniane cechuje ogromna wytrzymałość na urazy mechaniczne oraz duża odporność na takie czynniki jak słońce, czy wilgoć. Dodatkowo, różnorodność tego materiału sprawia, że każdy mebel powstający z niego jest niepowtarzalny i bardzo dobrze prezentuje się we wszystkich pomieszczeniach.Naturalne surowce

Drewno używane w procesie produkcji jest selekcjonowane, co daje nam gwarancję wykorzystania najwyższej jakości materiałów. Współpracujemy w tym zakresie jedynie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi dostawcami surowca drzewnego.

Produkty ekologiczne

Meble sosnowe to obecnie najpopularniejsze meble z drewna, charakteryzujące się przystępnymi cenami oraz szeroką gamą dostępnych kolorów. Specjalne lakiery ekologiczne podkreślają i wydobywają piękno naturalnego drewna sosnowego, nadając naszym meblom klasyczny ponadczasowy charakter.

Solidność

Dewizą naszej firmy jest dążenie do podnoszenia jakości naszych usług i produktów. Zadowolenie i satysfakcja Klienta stanowią podstawę naszego działania. Oferowane przez nas meble dostarczamy do Klientów z całej Polski.

Dbałość o detale

Tworzymy meble o nietuzinkowym wyglądzie i ekskluzywnym stylu, wspaniale wpasowującym się w nowoczesny design dzisiejszych mieszkań. Polecamy je wszystkim tym, którzy chcą wnieść do swoich domów powiew świeżości i wydobyć z wnętrza dotąd ukryte piękno.

Pielęgnacja mebli

Meble drewniane woskowane należy czyścić tylko środkami przeznaczonymi do ich pielęgnacji. Do pielęgnacji mebli nie należy używać mokrych, wilgotnych szmatek. Podczas użytkowania mebla należy unikać stawiania na nim przedmiotów mokrych lub gorących - mogą one spowodować rozpuszczenie ochronnej warstwy wosku i odbarwienie powierzchni. W takim wypadku należy ponownie zawoskować cały fragment mebla.Zapewniamy transport na terenie całej Unii Europejskiej oraz montaż na terenie całej Polski, a także w wybranych krajach Unii Europejskiej. Nasze meble wykonane są z wyselekcjonowanego drewna sosnowego najwyższej jakości. Drewno o gorszych parametrach wykorzystywane jest do celów przemysłowych (drewno kominkowe, palety). Wszystkie meble brzozowe pokryte są naturalnym woskiem na bazie pszczelego miodu. Na zamówienie klienta wykonujemy również meble lakierowane.


 


FACHOWI KONSULTANCI

Nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół ludzi, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie i udzielą fachowej porady w dziedzinie mebli.

 


BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Klient może zapłacić za zakupiony towar przy odbiorze, skorzystać z bezpiecznych płatności elektronicznych PayU oraz PayPal lub wykonać przelew na konto.

 


DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Zamówiony towar dostarczamy do klienta własnym środkiem transportu, zapewniając jednocześnie fachowy montaż oraz wniesienie mebli.

 


POZYTYWNE OPINIE

Posiadamy szereg zadowolonych klientów, a jakość produkowanych mebli potwierdzają pozytywne opinie.

Porównaj 0