WysyłkaWysyłkaZamówienia można składać drogą mailową lub telefoniczną oraz w sklepie internetowym.

Zapewniamy transport na terenie całej Polski! Zapewniamy wysyłkę na terenie Unii Europejskiej. Dysponujemy szeroką bazą samochodów dostawczych - dostarczamy wyroby na miejsce w krótkim czasie z zachowaniem bezpieczeństwa przesyłek. Możliwość zamówienia dodatkowej osoby z transportem mebli pozwoli szybko i bezproblemowo rozwiązać kwestię wniesienia mebli do domu lub mieszkania.

Po uzyskaniu informacji jakie artykuły Państwa interesują będziemy w stanie obliczyć koszt dostawy. Koszt transportu obliczany jest indywidualnie dla każdego klienta i zależy on od ilości zamówionego towaru, miejsca zamieszkania oraz wagi towaru. Bardzo ważnym jest podanie miejsca dostawy,co pozwoli nam określić czy istnieje możliwość dostarczenia towaru naszym środkiem transportu a co za tym idzie zaproponować Państwu profesjonalną usługę montażu i wniesienia. Istnieje możliwość montażu mebli u klienta. Usługa dostępna jest na zamówienie.


 


FACHOWI KONSULTANCI

Nasi pracownicy to wykwalifikowany zespół ludzi, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie i udzielą fachowej porady w dziedzinie mebli.

 


BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Klient może zapłacić za zakupiony towar przy odbiorze, skorzystać z bezpiecznych płatności elektronicznych PayU oraz PayPal lub wykonać przelew na konto.

 


DOSTAWA Z WNIESIENIEM

Zamówiony towar dostarczamy do klienta własnym środkiem transportu, zapewniając jednocześnie fachowy montaż oraz wniesienie mebli.

 


POZYTYWNE OPINIE

Posiadamy szereg zadowolonych klientów, a jakość produkowanych mebli potwierdzają pozytywne opinie.

Porównaj 0